agroturystyka portal agroturystyka
gospodarstwa agroturystyczne
kwatery agro turystyka
Start
Oferty
Artykuły
Organizacje
Kategoryzacja
Linki
FAQ
Kontakt

Wyszukiwarka
Nazwa:
Kategoria:
Miejscowość:
Województwo:

Od 1.12.2006 odwiedziło nas
licznikliczniklicznikliczniklicznikliczniklicznik
osób. Dziękujemy.

Logowanie

Zapomniałeś hasło
Nie masz konta? Załóż sobie

Polecane:

Stowarzyszenie na Rzecz Współpracy Międzyregionalnej PDF Drukuj Email
snrwmStowarzyszenie na Rzecz Współpracy Międzyregionalnej zaprasza gospodarstwa agroturystyczne, hotele, pensjonaty do współpracy - czyli całą bazę noclegową. W drugiej połowie lipca, dzięki zaproszeniu przez dwie gminy organizawane są  dwa wyjazdy promocyjne.
Dzięki członkowstwu będziecie Państwo mogli również siebie zaprezentować w tych miejscowościach. Wystarczy zarejestrować się w naszym serwisie, przesłać formularz rejestracyjny dostępny w dziale "Dokumenty" i odesłać ją na adres Stowarzyszenia podany w dziale kontakt. Można również umówić się na spotkanie, dojedziemy do Państwa i udzielimy wszystkich niezbędnych informacji.

Więcej informacji na ten temat wkrótce na naszej stronie. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

O Stowarzyszeniu

W dniu 30 marca 2007 w Krajowym Rejestrze Sądowym - Sąd wojwewódzki w Olsztynie zostało zarejestrowane i uzyskało osobowość prawną Stowarzyszenie na Rzecz Współpracy Międzyregionalnej. Głownym celem jest: działanie na rzecz integracji gmin oraz rozwijania kontaktów i współpracy między regionami Polski, wspieranie organizacyjne osób fizycznych i organizacji które podejmują działania służące temu celowi oraz stworzenie platformy współpracy podmiotów gospodarczych turystyki z władzami regionalnymi i krajowymi.

Główną misją STOWARZYSZENIA NA RZECZ WSPÓŁPRACY MIĘDZYREGIONALNEJ Jest działanie na rzecz integracji gmin oraz rozwijania kontaktów i współpracy między regionami Polski, wspieranie organizacyjne osób fizycznych i organizacji które podejmują działania służące temu celowi oraz stworzenie platformy współpracy podmiotów gospodarczych turystyki z władzami regionalnymi i krajowymi,
Misją stowarzyszenia jest kreowanie wizerunku Gmin partnerskich jako regionów ciekawych turystycznie w kraju i za granicą oraz udział we wspólnych przedsięwzięciach różnych organizacj.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Portal Agroturystyka, designed Anhor Wrocław