agroturystyka portal agroturystyka
gospodarstwa agroturystyczne
kwatery agro turystyka
Start
Oferty
Artykuły
Organizacje
Kategoryzacja
Linki
FAQ
Kontakt

Wyszukiwarka
Nazwa:
Kategoria:
Miejscowość:
Województwo:

Od 1.12.2006 odwiedziło nas
licznikliczniklicznikliczniklicznikliczniklicznik
osób. Dziękujemy.Nordic walking i agroturystyka PDF Drukuj Email

nordic walking   Nordic walking cieszy się ostatnio ogromną popularnością. Nie ma w tym nic dziwnego. Każdy z nas może uprawiać ten sport. Pamiętajmy jednak, że na początku warto posiąść podstawową wiedzę i umiejętności. A jak to zrobić?

   Jeśli mieszkamy w mieście, z pewnością ciężko jest nam znaleźć odpowiedni teren, na którym moglibyśmy uprawiać nordic walking. Wtedy warto wybrać się na krótki odpoczynek do gospodarstw agroturystycznych. Są one umieszczone w bardzo przyjaznych i naturalnych okolicach. 

   Takie gospodarstwa coraz częściej zakładają własne szkoły nordic walking. Dzięki nim możemy wziąć udział w profesjonalnych szkoleniach i treningach, które są prowadzone przez doświadczonych instruktorów. Aby poprawnie uprawiać nordic walking musimy mieć oczywiście odpowiednią technikę. To spowoduje, że będziemy czerpać większą przyjemność z tego sportu. A szkoła nordic walking gwarantuje cenne lekcje, z których dowiemy się, jakie kije powinniśmy wybrać oraz jak z nich poprawnie korzystać. A co dzięki temu zyskamy? Jeśli zadbamy o naszą technikę, podczas uprawiania nordic walkingu, będziemy angażować wszystkie mięśnie naszego ciała (tricepsy, bicepsy, brzuch, mięśnie klatki piersiowej). Dzięki temu poprawi się nasza kondycja, sylwetka i ogólna sprawność. A taki wyjazd do gospodarstw domowych stanie się świetnym sposobem na aktywny odpoczynek. Zadbamy nie tylko o naszą sylwetkę i zdrowie, ale również o dobre samopoczucie. W końcu nie ma nic przyjemniejszego od odpoczynku na świeżym powietrzu w towarzystwie wspaniałej natury!

Zobacz też: www.kubicomaniak.pl - serwiś poświęcony sportom motorowym.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Portal Agroturystyka, designed Anhor Wrocław