agroturystyka portal agroturystyka
gospodarstwa agroturystyczne
kwatery agro turystyka
Start
Oferty
Artykuły
Organizacje
Kategoryzacja
Linki
FAQ
Kontakt

Wyszukiwarka
Nazwa:
Kategoria:
Miejscowość:
Województwo:

Od 1.12.2006 odwiedziło nas
licznikliczniklicznikliczniklicznikliczniklicznik
osób. Dziękujemy.

Logowanie

Zapomniałeś hasło
Nie masz konta? Załóż sobie

Polecane:

Artykuły
Czym jest projektowanie rekreacji ? PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
23.06.2015.

rekreacja   Współczesny świat i ludzie w nim żyjący jak nigdy dotąd nie był tak zorganizowany i zaplanowany. Wszyscy ludzie chcą aby ich życie było w jakiś sposób zaplanowane, kariera, mieszkanie itd. Te trendy wkraczają również do turystyki i rekreacji. Obecnie ludzie nie chcą już tylko gdzieś przyjechać i cos zobaczyć, oni chcą coś przeżyć!!! Dlatego tak ważne jest zapewnić obwiedzającym zaplanowany, przemyślany i dostosowany do ich potrzeb program pobytu.

Więcej…
 
Nordic walking i agroturystyka PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
12.03.2015.

nordic walking   Nordic walking cieszy się ostatnio ogromną popularnością. Nie ma w tym nic dziwnego. Każdy z nas może uprawiać ten sport. Pamiętajmy jednak, że na początku warto posiąść podstawową wiedzę i umiejętności. A jak to zrobić?

   Jeśli mieszkamy w mieście, z pewnością ciężko jest nam znaleźć odpowiedni teren, na którym moglibyśmy uprawiać nordic walking. Wtedy warto wybrać się na krótki odpoczynek do gospodarstw agroturystycznych. Są one umieszczone w bardzo przyjaznych i naturalnych okolicach. 

Więcej…
 
Urządzanie gospodarstwa agroturystycznego PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
19.01.2015.

ogródGospodarstwo agroturystyczne powinno stać się miejscem odskoczni od aglomeracji miejskich. Możliwość odpoczynku w bliskim otoczeniu natury jest tym - czego poszukują turyści. Jak urządzić gospodarstwo agroturystyczne aby przyciągało gości?

1. Ogród - skansen czy natura?
Odpowiednie zagospodarowanie terenu w pobliżu gospodarstwa agroturystycznego jest wizytówką dla turystów. Piękne drewniane ogrodzenie z odpowiednim szyldem, a także unikalny ogród - przyciągnie wzrok każdej osoby zwiedzającej naszą okolicę. Szczególnie w przypadku otoczenia domu, należy wykorzystać żwir ogrodowy, dzięki któremu utworzymy mały skansen lub wytyczymy za jego pomocą odpowiednie ścieżki prowadzące do lasu czy na brzeg jeziora.

Więcej…
 
Z rowerem na urlop PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
10.11.2014.

rowery Od jakiegoś czasu statystyczny Polak coraz częściej wybiera wakacje w gospodarstwie agroturystycznym. Od czasu gdy takie przybytki pojawiły się na turystycznej mapie Polski, ich liczba stale rośnie, ponieważ rośnie zainteresowanie mieszkaniem z dala od innych turystów. Wprawdzie zdarza się, że w tym samym domu oprócz nas są jeszcze inni turyści, ale to zawsze o wiele mniejsza liczba, niż w standardowych hotelach.

W okresie od wiosny, przez lato po jesień, coraz więcej osób wyciąga z piwnic, strychów i garaży swoje rowery. Na razie nie zastąpiły one jeszcze samochodów – jak często ma to miejsce w krajach Europy Zachodniej – ale i tak jeździmy więcej, niż jeszcze kilka lat temu. Znacznie więcej osób sięga również po rower w czasie urlopu, uznając, że zabranie go ze sobą na wakacje, to rewelacyjny pomysł.

Więcej…
 
OC w agroturystyce PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
29.08.2014.

ocW ostatnim czasie w Polsce bardzo popularne stały się ubezpieczenia OC dla branży agroturystycznej. Z ubezpieczeń tych mogą skorzystać wszystkie gospodarstwa agroturystyczne, ośrodki i stadniny jeździeckie, które prowadzą własną działalność hotelarską. Przedmiotem ubezpieczenia OC jest oczywiście pełna odpowiedzialność cywilna ubezpieczonego, który prowadzi własną działalność hotelarską wobec osób trzecich.
Ubezpieczenie to dotyczy wszystkich szkód, które są następstwem czynu niedozwolonego lub nieprawidłowego wykonania zobowiązania, w ramach prowadzonej działalności oraz posiadanego mienia, w tym również szkody, które powstały z tytułu posiadania lub używania koni. Zakres ubezpieczenia obejmuje między innymi takie ryzyka jak choćby:

Więcej…
 
«« start « poprz. 1 2 3 nast. » koniec »»

Pozycje: 10 - 18 z 23

Portal Agroturystyka, designed Anhor Wrocław