agroturystyka portal agroturystyka
gospodarstwa agroturystyczne
kwatery agro turystyka
Start
Oferty
Artykuły
Organizacje
Kategoryzacja
Linki
FAQ
Kontakt

Wyszukiwarka
Nazwa:
Kategoria:
Miejscowość:
Województwo:

Od 1.12.2006 odwiedziło nas
licznikliczniklicznikliczniklicznikliczniklicznik
osób. Dziękujemy.Artykuły
Gaj - miejscowość na pojezierzu PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
29.10.2015.

 Gaj jest miejscowością w 100% ekologiczną, w całości skanalizowaną. Wyjątkowy klimat oraz położenie wśród borów mieszanych z przewagą dębów i sosny oraz enklawy starodrzewia powodują, iż obcowanie z przyrodą jest urzekające. Okolica jest przepiękna z uwagi na urokliwość umiejscowionych w pobliżu jezior, wkomponowanych w skupiska wieloletnich drzew.


     Krystalicznie czysta woda  i naturalnie ukształtowany teren jest dodatkowo wzbogacony unikalnymi na skalę europejską odmianami roślin, krzewów i szerokiej gamy ziół. Różnorodność fauny w tym gatunków ściśle chronionych jak orzeł bielik, kania, myszołów, czy czapla siwa i biała żyjące w naturalnym środowisku jeszcze bardziej uatrakcyjniają te strony, a bocianie gniazdo znajdujące się na terenie naszych zabudowań i zasiedlone od ponad 100 lat, stwarza niepowtarzalny klimat.

  

Więcej…
 
Wybrzeże Słupskie PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
23.10.2015.

Wybrzeże Słupskie to doskonałe miejsce na wypoczynek przez cały rok.


 Czyste plaże nad Bałtykiem, Słowiński Park Narodowy, drogi rowerowe i szlaki kajakowe w Krainie w Kratę to tylko niektóre atrakcje. Słupsk to stolica regionu z bogatą historią i atrakcjami turystycznymi. Jedną z nich - przede wszystkim dla licznego na świecie grona miłośników komunikacji miejskiej, jest Szlak słupskich tramwajów.


Zapraszamy od odwiedzenia naszego miasta i do spaceru po jego ulicach w poszukiwaniu śladów dawnej komunikacji tramwajowej. Elektryczne wozy jeździły w Słupsku od 1910 do 1959 roku. Do tej pory zachowały się miejsca, gdzie doskonale widać pozostałości po systemie tramwajowym. Informacje na temat słupskich tramwajów także na stronach internetowych miłośników słupskiej komunikacji na portalu www.slupsk.eco.pl oraz w punktach informacji turystycznej miasta.

 

Więcej…
 
Stowarzyszenie na Rzecz Współpracy Międzyregionalnej PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
09.07.2015.
snrwmStowarzyszenie na Rzecz Współpracy Międzyregionalnej zaprasza gospodarstwa agroturystyczne, hotele, pensjonaty do współpracy - czyli całą bazę noclegową. W drugiej połowie lipca, dzięki zaproszeniu przez dwie gminy organizawane są  dwa wyjazdy promocyjne.
Dzięki członkowstwu będziecie Państwo mogli również siebie zaprezentować w tych miejscowościach. Wystarczy zarejestrować się w naszym serwisie, przesłać formularz rejestracyjny dostępny w dziale "Dokumenty" i odesłać ją na adres Stowarzyszenia podany w dziale kontakt. Można również umówić się na spotkanie, dojedziemy do Państwa i udzielimy wszystkich niezbędnych informacji.
Więcej…
 
Czym jest projektowanie rekreacji ? PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
23.06.2015.

rekreacja   Współczesny świat i ludzie w nim żyjący jak nigdy dotąd nie był tak zorganizowany i zaplanowany. Wszyscy ludzie chcą aby ich życie było w jakiś sposób zaplanowane, kariera, mieszkanie itd. Te trendy wkraczają również do turystyki i rekreacji. Obecnie ludzie nie chcą już tylko gdzieś przyjechać i cos zobaczyć, oni chcą coś przeżyć!!! Dlatego tak ważne jest zapewnić obwiedzającym zaplanowany, przemyślany i dostosowany do ich potrzeb program pobytu.

Więcej…
 
Nordic walking i agroturystyka PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
12.03.2015.

nordic walking   Nordic walking cieszy się ostatnio ogromną popularnością. Nie ma w tym nic dziwnego. Każdy z nas może uprawiać ten sport. Pamiętajmy jednak, że na początku warto posiąść podstawową wiedzę i umiejętności. A jak to zrobić?

   Jeśli mieszkamy w mieście, z pewnością ciężko jest nam znaleźć odpowiedni teren, na którym moglibyśmy uprawiać nordic walking. Wtedy warto wybrać się na krótki odpoczynek do gospodarstw agroturystycznych. Są one umieszczone w bardzo przyjaznych i naturalnych okolicach. 

Więcej…
 
«« start « poprz. 1 2 3 nast. » koniec »»

Pozycje: 10 - 18 z 26

Portal Agroturystyka, designed Anhor Wrocław