agroturystyka portal agroturystyka
gospodarstwa agroturystyczne
kwatery agro turystyka
Start
Oferty
Artykuły
Organizacje
Kategoryzacja
Linki
FAQ
Kontakt

Wyszukiwarka
Nazwa:
Kategoria:
Miejscowość:
Województwo:

Od 1.12.2006 odwiedziło nas
licznikliczniklicznikliczniklicznikliczniklicznik
osób. Dziękujemy.Artykuły
Wycieczki weekendowe PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
17.06.2011.
Biura podróży prześcigają się w tworzeniu ofert wycieczek, które mogłyby zachęcić klientów do zakupu konkretnej wycieczki w ich siedzibie. Wiele biur oferuje swoim klientom krótki wypoczynek za granicą w formie wycieczki weekendowe .
Więcej…
 
Wycieczka w Bieszczady - malownicze polskie góry PDF Drukuj Email
Wpisał: Jacek Biernacki   
19.03.2010.
Bieszczady to góry leżące na granicy Polski i Ukrainy. Bardzo chętnie odwiedzane przez turystów, którzy chcą spędzić czas na łonie przyrody. Przeczytaj dlaczego są tak chętnie odwiedzane.
Bieszczady to malownicza kraina
gdzie w pełni możemy korzystać ze wszystkich dobrodziejstw natury. W zasięgu ręki są tutaj góry, rzeki, jeziora, szlaki turystyczne, oraz trasy konne i rowerowe. 
Więcej…
 
Gospodarstwo agroturystyczne sposobem na kryzys? PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
21.09.2009.

W krajach Unii Europejskiej z agroturystyki utrzymuje się obecnie co dziesiąte gospodarstwo wiejskie. Właśnie taka forma wypoczynku z roku na rok staje się coraz bardziej popularna. W Polsce na wypoczynek na wsi decyduje się 1-1,5 mln osób rocznie. Gospodarstw agroturystycznych jest teraz już kilkanaście tysięcy i stale przybywa nowych.

Więcej…
 
Promocja Agroturystyki PDF Drukuj Email
Wpisał: magda k   
04.02.2008.
Największą reklamą dla gospodarstwa agroturystycznego jest zadowolony gość. Według statystyk o własnym zadowoleniu informuje on 4–8 osób ze swego otoczenia, dzięki czemu zwiększa się  ilość chętnych do skorzystania z wypoczynku w danym gospodarstwie. Najważniejszym jest zdobycie pierwszych gości, a także dotarcie do tych, którzy o naszej działalności się jeszcze nie dowiedzieli, mają natomiast ochotę na wypoczynek na wsi.
Więcej…
 
Agroturystyka - dane statystyczne PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
20.11.2007.

Z badań Głównego Urzędu Statystycznego wynika, że średni wskaźnik wzrostu liczby gospodarstw świadczących usługi „hotelarstwo i wynajem pokoi”, miał w latach 1996-2000 wartość 1,12%. Jednocześnie liczba gospodarstw agroturystycznych również systematycznie wzrastała.

Więcej…
 
«« start « poprz. 1 2 3 nast. » koniec »»

Pozycje: 19 - 26 z 26

Portal Agroturystyka, designed Anhor Wrocław