agroturystyka portal agroturystyka
gospodarstwa agroturystyczne
kwatery agro turystyka
Start
Oferty
Artykuły
Organizacje
Kategoryzacja
Linki
FAQ
Kontakt

Wyszukiwarka
Nazwa:
Kategoria:
Miejscowość:
Województwo:

Od 1.12.2006 odwiedziło nas
licznikliczniklicznikliczniklicznikliczniklicznik
osób. Dziękujemy.Kategorie Pensjonaty Pensjonat Hermanówka

Pensjonat Hermanówka  

Odsłony: 4542
Adres:   ul. Saneczkowa 4B
Miejscowość:   Jelenia Góra - Jagniątków
Kod:  58-570
Województwo:   Dolnośląskie
Państwo:  Polska
-
Jak do nas dotrzeć

Szczegóły

Opis:

Jagniątków, między Szklarską Porębą a Karpaczem, KARKONOSZE
Willa Hermanówka to kameralny pensjonat. Położony jest w zacisznej kotlinie nad brzegiem górskiego potoku, na skraju Karkonoskiego Parku Narodowego. Znajduje się w bezpośredniej bliskości dużych szlaków turystycznych. Jest doskonałym punktem wypadowym do głównych atrakcji turystycznych Karkonoszy, jak również miejscem, w którym można zaszyć się i odpocząć od miejskiego zgiełku.

Wygodne pokoje dla ceniących ciszę i piękno natury.Sypialnie urządzone są zgodnie z zasadą czterech żywiołów, każda o odmiennym oddziaływaniu energetycznym. Woda i Metal - pokoje 2-osobowe, Drzewo i Ogień to pokoje dla 2-4 osób.W każdym pokoju jest łazienka, TV-sat, radio i czajnik. Znajdą Państwo u nas kameralne warunki dla maksymalnie 12 osób. Na parterze znajduje się salon kominkowy oraz taras otwarty na szumiący potok. Latem, w naszym potoku, można zażywać orzeźwiającej kąpieli i wypatrywać pstrągów. W podziemnej kondygnacji znajduje się pokój rekreacji, a w nim sauna, prysznic i kilka urządzeń do ćwiczeń.
Tutaj też wykonujemy zabiegi masażu klasycznego oraz refleksoterapii.

Pokojów: 4
Ilość łóżek: 12
 Akceptacja psów: Legenda:       
Serwis:
Prysznic Siłownia Sauna Radio TV sat.

Serwisy

PODSTAWOWE INFORMACJE O UDOGODNIENIACH
Z udogodnień dla dzieci przygotowaliśmy: łóżeczko, wysokie krzesełko do karmienia i wanienkę, aby nie trzeba było zabierać całego domu na wakacje. Posiadamy duży teren o powierzchni ponad 4.500 mkw., z placykiem zabaw dla dzieci, miejscem na grill i ognisko. Na górze osłaniającej tył domu znajduje się altanka, zwana altanką Dumania, z której rozciąga się miły widok. W niedługim czasie planujemy otwarcie piwniczki winnej usytuowanej w zboczu naszej góry. Cały teren jest ogrodzony, a parking dla samochodów jest na noc zamykany. Gospodarze służą też informacją dotyczącą ciekawych miejsc i obiektów turystycznych w okolicy, wartych odwiedzenia.
Prysznic Prysznic Dostępny prysznic czyli aparat do kąpieli natryskowej, w którym woda przechodząca przez rury spada gęstym deszczem kropli. Nazwa pochodzi od nazwiska niemieckiego lekarza (Vincent Priessnitz), twórcy wodolecznictwa.
Siłownia Siłownia Pomieszczenie z urzeniami mechanicznymi co ćwiczeń fizycznych.
Sauna Sauna Pomieszczenie, w którym panuje wysoka temperatura i wysoka lub niska wilgotność (w zależności od rodzaju sauny), w którym spędza się od kilku do kilkudziesięciu minut.
Radio Radio W pokojach znajdują się odbiorniki radiowe.

TV sat. TV sat. Telewizja wykorzystująca nadajniki (tzw. transpondery) umieszczone na sztucznych satelitach Ziemi.

Ceny

PODSTAWOWE INFORMACJE O CENACH

Ceny ze śniadaniem.

SEZON POZA SEZONEM

Pokój PLN Euro PLN Euro
1 os. 80 22 70 20
2 os. 130 35 120 33
3 os. 175 46 160 43
4 os. 220 58 200 53

Sezon: od 15.12 do 29.02 i od 25.06 do 05.09 oraz |więta Wielkanocne i weekend majowy. Rabaty: przy pobycie 5 dni i dłużej - 10%
dla grupy 8-12 osób i pobyt od 3 do 5 dni - 10%
dla grupy 8-12 osób i pobycie powyżej 5 dni - 15%
W okresie od 15.12 do 05.01 i w czasie |wiąt Wielkanocnych rabaty nie obowiązują.

Kontakt

KONTAKT
Dojazd
W Jeleniej Górze, jadąc od strony Wrocławia, nie skręcamy do Centrum tylko prosto na Zgorzelec, Szklarską Porębę /obwodnicą/ Po jakimś kilometrze, 1,5 - dojeżdżamy do ronda i na rondzie skręcamyna Szklarską Porębę . Jedziemy jakieś 2 kilometry i skręcamy w lewo na uzdrowisko Cieplice/trzymać możnasię też tablic biało brązowych - Zamek Chojnik/. Jedziemy tą drogą do dużego skrzyżowania, przed którymjest przejazd kolejowy i skręcamy w prawo na Sobieszów /tu też stoi tablica Zamek Chojnik/ jedziemy przez Sobieszów główną drogą, zostawiając po drodze, po lewej stronie stację Orlen, dom Muflon i na wysokościzielonej pizzerii „Colosseum” skręcamy z głównej drogi w lewo w kierunku drogowskazów Karpacz/Kowary.Po przejechaniu 100 metrów główna droga skręca w lewo, natomiast do Jagniątkowa trzeba skręcićw prawo między domami. Dalej jedziemy ok 6 km, wjeżdżamy do Jagniątkowa, trzymając się głównejdrogi dojeżdżamy do kościółka, gdzie zjeżdżamy z asfaltu na placyk przed kościołem i przed sobą widzimyulicę Saneczkową. Jedziemy nią ok. 100m i po lewej widzimy Hermanówkę.

Pola zaznaczone na czerwono muszą być wypełnione

Wpisz swoją nazwę:
Wpisz swój email:
Temat:
Adres:
Miejscowość:
Województwo:
Telefon:
Fax:
Data przyjazdu:
Data odjazdu:
Ilość osób:
Wpisz swoją wiadomość:
Akceptuję zasady polityki prywatności określone zgodnie z obowiązującym stanem prawnym
Galeria obrazków
Galeria

Galeria

Galeria

Galeria

Galeria


Portal Agroturystyka, designed Anhor Wrocław